foto1 foto2 foto3

NASZA OFERTA:

Biuro DEKRET oferuje następujące usługi z zakresu nadzoru budowlanego:

Usługi wykonywane są przez wykwalifikowanego specjalistę inżyniera posiadającego uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. (Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, Dz.U. 1994 Nr 89 poz. 414 z późniejszymi zmianami).

W ramach nadzoru budowlanego przy prowadzonej budowie oferujemy różne poziomy zaangażowania w proces inwestycyjny w zależności od wymagań klienta. W najprostszej formie sprowadza się to do jednorazowej kontroli na budowie danego zakresu prac. W ramach typowej działalności jak sprawowanie funkcji kierownika budowy bądź inspektora nadzoru inwestorskiego zakres działań i odpowiedzialności wynika z przepisów prawa budowlanego i stosownych rozporządzeń.

Najbardziej rozbudowana forma zaangażowania i współpracy obejmuje zrealizowanie całego procesu inwestycyjnego - od pomysłu, aż „pod klucz”. Przygotowujemy koncepcję, pomagamy załatwić formalności, wybieramy zespół projektowy, dostawców i wykonawców, opracowujemy kosztorysy i harmonogramy prac, prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy, aż do samego końca z uzyskaniem wymaganych pozwoleń włącznie, a także z montażem wyposażenia. Wszystko po to aby inwestor nie musiał się martwić o budowę, a mógł skupić się na swoich sprawach. W myśl zasady, że aby coś wybudować nie trzeba się na tym znać, wystarczy tylko powierzyć to ludziom, którzy się na tym znają.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych pragnących wybudować swój własny dom jak również do przedsiębiorców, którzy planują budowę lub rozbudowę zakładów, sklepów czy innych obiektów.

Zapraszamy do współpracy. Proszę przesłać zapytanie – to nic nie kosztuje. Na każde pytanie chętnie odpowiemy.
Poszukujesz
godnego polecenia biura rachunkowego?
Wejdź na:
www.biurodekret.net